پرسش‌های متداول و پاسخ های حلماسافت

سوالات متداول

سوالات عمومی

این بخش چه خدماتی را به شما ارائه می کند؟

شما می توانید پرسش های خود را در این قیمت مطرح کنید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. همچنین از آنجایی که بسیاری از پرسش و پاسخ ها از روی کاربران مشترک است بخشی تحت عنوان پرسش های متداول در سایت ها وجود دارد که این صفحه نیز از همان صفحات است . در پرسش و پاسخ ها جسنجو کنید شاید پرسش شما را کاربر دیگری قبلا پرسیده باشد.

حلما سافت در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

ما در زمینه طراحی نرم افزار های موبایل ، وب ، ویندوز بر اساس نیاز و سفارش مشتری فعالیت داریم.

حلما سافت بر اساس هر نوع کسب و کار به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز مشتریان نرم افزار تولید میکند.

شرایط مالی و تعیین قیمت چگونه انجام می‌شود؟

مبلغ پروژه به نوع پروژه ، ساعت نیروی کار جهت تولید نرم افزار ، و نوع پشتیبانی دریافتی از ما بستگی دارد که همه موارد در قرار دادی که بین ما و شما ایجاد میشود کاملا دقیق ، کارشناسی شده و مشخص شرح داده شده است.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش حلماسافت چگونه صورت می گیرد؟

حلما سافت خود را متعهد میداند تا از زمان شروع قرار داد تا تحویل پروژه در کنار مشتری بوده و موارد درخواستی مشتری را مو به مو انجام میدهید. پس از تحویل پروژه بر اساس نوع قرار داد هزینه های پشتیبانی دریافت میشود. لازم به ذکر است قرار داد پشتیبانی ما به صورت سالانه بوده به اینصورت که پس از اتمام قرار داد با واریز وجه پشتیبانی مجددا قرار داد پشتیبانی فعال میشود.

پشتیبانی حلماسافت

لطفا سؤالات این بخش را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.